Plecaki, torby dziecięce

Kompletując garderobę swojego dziecka, nie zapomnij o zakupie odpowiednich plecaków. Nie muszą to być nowe modele. Równie dobrze sprawdzą się także używane plecaki, tornistry i torebki. W sklepie Fashion By Margo znajdziesz praktyczne dziecięce torby, w których Twój maluch będzie mógł wygodnie przenosić podręczniki i inne akcesoria do szkoły lub przedszkola. Nasze plecaki udostępniamy w różnych wersjach kolorystycznych. Większość z nich ozdobiona jest motywami zwierzęcymi lub bajkowymi.

Torby są dostępne w optymalnych, dostosowanych do potrzeb dziecka rozmiarach. Wykonano je z najwyższej jakości naturalnych materiałów, a wewnątrz umieszczono specjalne usztywnienia, chroniące zawartość używanego plecaka przed zgnieceniem. Większość torebek ma wygodne zapięcia na zamek. W zależności od modelu można je nosić przerzucone przez ramię lub nałożone na plecach. Poręczne uchwyty umieszczone u góry tornistra umożliwiają jego sprawne przenoszenie w dłoniach.

Używane plecaki przed dopuszczeniem do sprzedaży poddawane są zabiegowi ozonowania służącemu usunięciu różnych zanieczyszczeń i bytujących na nich bakterii, wirusów i grzybów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że noszenie zakupionej torby będzie w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka.

W sklepie Fashion By Margo znajdziesz plecaczki przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Dostępne u nas modele noszą jedynie nieznaczne ślady użytkowania, znajdujące się w mniej widocznych miejscach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zarejestruj się

i zgarnij kupon
na pierwsze zakupy
-20%

Dziękujemy za złożenie zamówienia!

Potwierdzenie otrzymasz na adres e-mail. W razie pytań prosimy o kontakt.

Czy polecisz nasz sklep?

Share on facebook