O sklepie

Sklep online powstał z myślą o potrzebach współczesnych klientów. W obecnej dobie większość ludzi żyje na zwiększonych obrotach próbując pogodzić sferę zawodową, prywatną i rodzinną. Sklep Fashion by Margo postawił sobie za zadanie pomóc wszystkim zabieganym znaleźć odzież i różne akcesoria dla siebie oraz członków swojej rodziny bez wychodzenia z domu.

Towary oferowane przez sklep są przystępne cenowo jednocześnie pozwalając każdemu poczuć się modnie.

Twórcom sklepu zależy również na promowaniu ekologicznego stylu życia:

-mniej podróży w poszukiwaniu ubrań ( i in. ), to mniejsza emisja spalin do atmosfery;

-większe wykorzystanie ubrań używanych i outletowych, to zmniejszenie utylizacji wartościowej odzieży i zanieczyszenia środowiska procesami produkcyjnymi;

– używanie (tam gdzie jest to możliwe) alternatywnych przyjaznych dla środowiska opakowań transportowych- pudła kartonowe, ekologiczne wypełniacze do paczek, to mniej niezbezpiecznych dla środowiska odpadów.

WYSYŁKA DO KAŻDEGO MIEJSCA W POLSCE

Dostawy są realizowane na bieżąco za pośrednictwem sprawdzonych i wiarygodnych partnerów - Poczta Polska, InPost.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Ubrania używane są selekcjonowane. Kondycja używanych ubrań oceniana jest w skali od 1-6, poniżej 3 towar nie jest przeznaczany do sprzedaży. Ubrania są prane i prasowane. Gotowe do założenia.

RABATY

Po dokonaniu rejestracji na stronie sklepu, w zakładce "moje kupony", czeka na Państwa kupon powitalny -20% na pierwsze zakupy. Do każdego zamówienia, dołączamy kupon ze zniżką -10% na kolejne zakupy. Co więcej, dla zamówienia na kwotę powyżej 100 zł, oferujemy dostawę kurierem InPost gratis. Ponadto, specjalnie dla klientów lubiących kupować dużo i tanio, jest system promocji "2+1 -50%" (dwa produkty plus trzeci najtańszy 50% taniej).
Drodzy klienci, żebyście wracali do nas z przyjemnością, mamy dla Was stały rabat procentowy, który rośnie wraz z sumą zakupów.

BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Zarejestruj się

i zgarnij kupon
na pierwsze zakupy
-20%

Dziękujemy za złożenie zamówienia!

Potwierdzenie otrzymasz na adres e-mail. W razie pytań prosimy o kontakt.

Czy polecisz nasz sklep?

Share on facebook